Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika na stanowisku specjalisty ds. inwestycji w Dziale Inwestycji Budowlanych

Uniwersytet Jagielloński zatrudni pracownika na stanowisku specjalisty ds. inwestycji w Dziale Inwestycji Budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu oraz rozliczaniu projektów ubiegających się o dotacje ze środków publicznych (unijnych lub krajowych);
  • mile widziana znajomość procesu budowlanego;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość MS Office.

Zakres zadań:

  • koordynacja projektów w zakresie dotacji ze środków publicznych (unijnych lub krajowych);
  • rozliczanie dotacji ze środków publicznych (unijnych lub krajowych);
  • wsparcie Kierownika Projektu w prowadzeniu inwestycji;
  • bieżące sprawy Działu Inwestycji Budowlanych związane z prowadzonymi inwestycjami (m.in. dokumenty OT, wnioski inwestycyjne, umowy i porozumienia, dokumenty formalne, postępowania przetargowe).

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 31 sierpnia 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia w załączniku.

Stanowisko: specjalista ds. inwestycji
Jednostka: Dział Inwestycji Budowlanych
Data wytworzenia: 09.08.2017
Data publikacji: 09.08.2017
Osoba publikująca: Rafał Kiszka