Dział Obsługi Studentów Zagranicznych w Centrum Wsparcia Dydaktyki poszukuje pracownika administracyjnego w pełnym wymiarze czasu pracy

Dział Obsługi Studentów Zagranicznych w Centrum Wsparcia Dydaktyki poszukuje pracownika administracyjnego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych zadań,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Główne obowiązki:

  • obsługa studentów zagranicznych (kontakt osobisty i mailowy),
  • kontakt z zagranicznymi koordynatorami z uczelni partnerskich,
  • prace administracyjno-biurowe.

Oferujemy pracę:

  • w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • z perspektywą rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • z możliwością realizacji działań w środowisku międzynarodowym.

Szczegóły ogłoszenia, informacja o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej oraz formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej znajdują się w załącznikach.

Stanowisko: pracownik administracyjny
Jednostka: Dział Obsługi Studentów Zagranicznych
Data wytworzenia: 11.06.2018
Data publikacji: 11.06.2018
Osoba publikująca: Rafał Kiszka